tren info@adakent.edu.tr +90 (548) 829 8888
tren info@adakent.edu.tr +90 (548) 829 8888

Dekan Mesajı

Sevgili öğrenciler:

 

Ada Kent Üniversitesi Tıp Fakültesinde, sizi tanımaktan ve iyi eğitimli doktor olma yolunda sizi yönlendirmekten mutluluk duyuyoruz.

 Tıp Fakültemiz, tecrübeli ve donanımlı kadrosuyla, tıp bilimini ve hastalar için şefkatli bakım sanatını öğrenmek için en iyi ve en parlak beyinleri zorlamaktadır.  Öğretim üyelerimiz çalışmaları hakkında tutkulu olan ve tıp eğitiminizin başarılı bir şekilde tamamlanmasını kolaylaştırmak ve sizi doktor olarak kariyerinize hazırlamak için önemli katkılar yapmak isteyen uzmanlardan oluşmaktadır.

 Mükemmel bir hekim olmak sadece iyi notlardan daha fazlasını gerektirir. Hekim olmanın yanı sıra ülkemizin gelecekte ihtiyaç duyacağı beyinlerin ve sanatçılarında yetiştiği yerdir Ada Kent Üniversitesi. Özgüveni tam, donanımlı, kabiliyetli, mesleğinin erbabı, bilimsel arenada söz sahibi lider hekimler yetiştiren bir kurumun adıdır. 

 Tarihten Geleceğe Bilim Köprüsü,

Ada Kent Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğretim üyelerimiz ve personelimiz adına, önümüzdeki eğitim yıllarınızda mesleki gelişiminizin her aşamasında bizimle birlikte geçirmeyi seçtiğiniz için mutluyuz. 

 Bu değerlerle, sanatı da tıp bilimi kadar teşvik eden mesleki eğitimimizle, hastalarımızın sağlığının ve günlük yaşamlarının iyileştirilmesine olan bağlılığımızı sürdürüyoruz.

                                                                                                                                   

                                                                                                                                                             Dekan 

                                                                                                                                         Prof. Dr. Atilla Berberoğlu

Fakülteye Başvur

Fakülte İletişim Bilgisi

Tıp

Sakarya Mah. Kurtuluş Sokak No:21/A Gazimağusa-KKTC

444 39 90
info@adakent.edu.tr

Sosyal Medya

Dilekçe ve Öneri Formu