tren info@adakent.edu.tr +90 (548) 829 8888
tren info@adakent.edu.tr +90 (548) 829 8888

Dekan Mesajı

 
DEKANIN MESAJI
Sevgili öğrencilerimiz, Fakültemizi tercih edecek olan öğrenci adaylarımız, Saygıdeğer veliler,

Psikoloji Fakültesi olarak amacımız, bilginin hızla üretilip yaygınlaştığı ve tüketildiği çağda hızlı düşünebilen, stratejik öngörüye sahip, araştıran ve sorgulayan, çözüm odaklı uzmanlar ve akademisyenler yetiştirmek, aynı zamanda bilimsel araştırmalara öncülük etmektir. Hedefimiz, dünya standardında nitelikli eğitim vererek öğrencilerimizin uzmanlaşmasını ve kendi alanlarına farklı açılardan bakabilmelerini sağlamaktır.

Psikoloji fakültemiz, giderek daha fazla ihtiyaç haline gelen disiplinler arası işbirliğine uygun bir zemin oluşturmaktadır.

Fakültemiz, pek çoğu uluslararası tecrübeye sahip olan, güçlü ve dinamik bir akademik kadroya sahiptir. Öğrencilerimizin en iyi eğitim ve araştırma donanımları ile mezun edilmesinde öğrencilerimizin gayretleri dışında akademik kadromuza büyük sorumluluk ve görevler düşmektedir. Bu bilinç ve sorumluluk içerisinde, bizlere emanet edilen dünyanın dört bir yanından bizi tercih ederek gelen öğrencilerimizin eğitim ve öğretimlerini güvenilir ortam içinde devam etmelerini sağlamak için Üniversite Yönetiminin bize verdiği sonsuz güç ve destek doğrultusunda hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Üniversitemizin ve Fakültemizin sayfasını inceleyerek en güncel ve detaylı bilgilere erişebileceğinizi hatırlatmak, akademik kariyerinizin ilk basamağında yanınızda olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.

Gelmeyi hedeflediğiniz en zirve noktalara ulaşmanızı diliyor,
Saygılarımı sunuyorum.

 

 

Fakülteye Başvur

Fakülte İletişim Bilgisi

Psikoloji Fakültesi

Sakarya Mah. Kurtuluş Sokak No:21/A Gazimağusa-KKTC

+90 (548) 829 8888
info@adakent.edu.tr

Sosyal Medya

Dilekçe ve Öneri Formu