tr
tr

Son Teknoloji
Cihazlar
Diş İmplantları Tam Protez
Tedavisi
E-MAX Porselen Lamina Veneer Daha Beyaz Bir Gülümseme

Güncel Teknoloji Tedavi Yaklaşımları

 Size Özgü Çözümler!

Estetik Diş Hekimliği

Estetik gülüşlere sahip olmak isteyenler için modern teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak en kaliteli ve güvenilir hizmeti veriyoruz.

Dolgu

Gülerken ve konuşurken dişlerinizin eksiksiz ve göz alıcı bir şekilde olmasını istiyorsanız eksik dişleriniz için yapılacak dolgu tedavisi sonrasında hayallerinizde ki dişe sorunsuz şekilde  kavuşabilirsiniz.

Ağız Diş Cerrahisi

Özellikle erişkinlik döneminde kabusa dönen 20’lik yaş dişleriniz başta olmak üzere, cerrahi alanda müdahale gerektiren çene ve diş problemleri konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet veriyoruz.

İmplant

Gerçek dişlerden hiçbir farkı olmadan yıllarca kullanabileceğiniz implant hizmeti sayesinde sağlam dişlere sahip olacaksınız.

Ortodonti

Konuşurken veya gülerken dişlerinizdeki çarpıklıktan kurtulmak istiyorsanız ortodontistlerimize dişlerinizi emanet edebilirsiniz.

Kanal Tedavisi

Dişlerin sağlamlığı köklerinden başlamalı düşüncesi ile yaşadığınız diş kaybı problemlerinin köküne müdahale ediyoruz. Yağacağımız kanal tedavisi sayesinde sağlam dişlere sahip olabilirsiniz.

Diş Protezi

Çene yapısı ve diş yapısı uygun olan ve eksik dişleri olan hastalarımızın diş protezi tedavisi ile kayıp diş sorununu ortadan kaldırıyoruz.

Çocuk Diş Hekimliği

Alanından uzman branş hekimlerimiz ile çocukların çene ve dişlerindeki yapısal konuları özel olarak ele alıyor ve gelecekleri için sağlam köklü diş temellerinin atılmasına yardımcı oluyoruz.

0+
Farklı Sorunlara Yönelik Etkili Ağız Ve Diş Sağlığı Uygulamaları.
0+
Yılı Aşkın Tecrübeli Doktorlarımız
0%
Müşteri Memnuniyeti